پلاسما جت (پلکسر) چیست؟

پلاسماجت یکی از بهترین و جدیدترین روش های جوان سازی پوست می باشد. پلاسماجت می تواند پوست را مرطوب کند.این روش منافذ پوست را برای جذب آب و ویتامین باز میکند و با این روش چین و چروک صورت را باز می کند. از این روش می توان به عنوان لیفتینگ هم استفاده کرد و پلاسماجت یکی از روش های غیر حجومی برای جوانسازی پوست است و نسبت به سایر روش های درمانی به مراقبت کمتری نیاز دارد.

جهت رزرو آنلاین اقدام فرمایید

بارگذاری...

عملکرد دستگاه پلاسماجت این گونه است که به آرامی نزدیک پوست می شود و پرتو های پلاسما به همه ی نواحی مقاوم پوست نفوذ کرده و نواحی آسیب دیده را مورد هدف قرار می دهند و باعث حدف شدن پوست اضافی و جوانسازی می شوند.

کاربرد پلاسما جت:

  • درمان جوش
  • کم کردن لکه های پیری و خال های رنگی
  • کاهش نقاط قرمز ایجاد شده در پوست
  • درمان افتادگی پلک
  • از بین بردن چین و چروک های صورت و گردن

پوست پلک بسیار نازک و حساس است و در طول روز تحرک زیادی دارد. به دلیل پلک زدن ‏های فراوان در طول روز فشار بسیاری را متحمل می‏ شود. به همین دلیل اولین علائم افزایش سن و خستگی درپوست اطراف چشم ظاهر می ‏شود. حتی عوامل محیطی مانند نور خورشید، آلودگی هوا و... نیز باعث ایجاد چین و چروک در اطراف چشم ها می شود. هدف پلاسماجت نیز از بین بردن و یا کاهش این نواقص می باشد تا چشم ها زیباتر و جوان تر به نظر برسند. بافت پوست با برخورد پلاسما بر روی آن از حالت جامد به گاز تبدیل می شود و پوست اضافه و شل شده را از بین می برد.