لیفتینگ چیست؟

امروزه زیبایی و شادابی پوست فقط مخصوص افراد کم سن و سال نیست و همه ی انسان ها به لطف پیشرفت علم پزشکی می توانند از آن برخوردار باشند. با افزایش سن تغییراتی در پوست ایجاد می شود که باعث کم شدن جذابیت و شادابی پوست می شود، تغییراتی مانند به وجود آمدن لکه ها و افتادگی پوست و ...
برای درمان این مشکلات، کشیده شدن پوست یا همان لیفتینگ پوست راه مناسبی می باشد. این عمل، صورت را پنج تا ده سال جوان تر می کند و معمولا در افراد 40 الی 60 ساله انجام می شود(البته در هر سنی قابل اجرا می باشد).

جهت رزرو آنلاین اقدام فرمایید

بارگذاری...

در این عمل با برداشتن چربی اضافی، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن پوست صورت و گردن، عوارض پوستی ناشی از افزایش سن کاهش می یابد. به این صورت که با برشی ظریف عقب تر از خط رویش موها آغاز می شود؛ سپس پایین آمده و از پشت برجستگی گوش گذشته و از محل وصل شدن گوش به صورت دور می زند؛ بعد از آن در چین پشت لاله ی گوش کمی بالا می رود و با زاویه ای حدود 90 درجه به طرف موهای پشت سر می رود.
البته لازم به ذکر است که لیفتینگ صورت، افتادگی ابرو ها ، پوست و چربی اضافی در پلک های بالا و پایین و یا چین های دور دهان را نمی تواند رفع کند.

توصیه های لازم بعد از عمل لیفتینگ:

  • ۱.کم کردن فعالیت های خود و استراحت کردن
  • ۲.برای کاهش تورم و کبودی باید هنگام خوابیدن سر را بالاتر قرار دهید
  • ۳.تا مدتی باید از استعمال دخانیات پرهیز کرد
  • ۴.در روزهای اول بعد از عمل، باید از بلند کردن اجسام، پیاده روی تند، شنا کردن، ارتباط جنسی و هرگونه فعالیتی که فشارخون را بالا ببرد خودداری کرد.
  • ۵.از تماس مستقیم با تابش نور آفتاب دوری کرد و از ضد آفتاب استفاده کرد.