لیزر مو های زائد در تبریز

لیزر مو های زائد در تبریز توسط دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم در کلینیک لیزر دکتر عبادی برای رفع موهای زائد از لیزرهای آلما انجام می پذیرد که با تکنولوژی SHR ساخته شده است. این تکنولوژی جدید، کامل ترین و موثرترین سیستم برای لیزر موهای زائد است.

جهت رزرو آنلاین اقدام فرمایید

بارگذاری...

لیزر موهای زائد در تبریز با دستگاه پیشرفته سوپرانو آیس پلاتینیوم

دستگاه‌ های لیزر مو برای رفع موهای زائد بدن همانند همه تکنولوژی ‌های دیگر همواره در حال پیشرفت روزانه هستند. با پیشرفت علم و البته نیاز بیماران به روش های جدید، سالانه شاهد ارائه نسل جدیدی از محصولات لیزر هستیم که نسبت به قبل پیشرفت قابل ملاحظه ‌ای دارند.
در حال حاضر یکی از جدیدترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد که به تازگی وارد بازار شده است، دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم (Soprano ICE Platinum) نام دارد که با توجه به عملکرد بالا در رفع مو‌های زائد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دستگاه‌ سوپرانو آیس پلاتینیوم در کلینک‌ های پیشرفته برای لیزر موهای زائد آقایان و خانمها، توسط متخصصین مجرب در دنیا استفاده می‌شود.

تکنولوژی پیشرفته آیس، پوست را هنگام لیزر برای زمان طولانی ‌تری خنک نگه می‌دارد تا از سوختگی و احساس درد جلوگیری کند و تنها روش برای رفع موهای زائد است که عملا بدون درد است، دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم نتیجه یک راه کار پیشرفته حذف موهای زائد است که نتیجه بهتری برای هر نوع پوست اعم از پوست تیره را می‌دهد.
این روش، ایمن ترین روش لیزر موهای زائد است که برای انواع مختلف مو مناسب می باشد. اما در این روش از پالس های طولانی استفاده نمی شود چون پالس های طولانی باعث آسیب رساندن به پوست می شوند.
این روش با پالس های مکرر اما کوتاه به قسمت های هدف مو آسیب می زند و مشکلی برای سایر قسمت ها به وجود نمی آورد و راز عدم ایجاد سوختگی در این روش همین موضوع است. بنابراین استفاده از SHR مطمئن ترین روش برای تمامی انواع پوست، به ویژه پوست های تیره است. دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینوم می تواند رنگدانه های سیاه را در بین فولیکول های مو نشانه بگیرد و هر چه قدر موها ملانین (رنگدانه های تیره) بیشتری داشته باشند، نتایج لیزر هم موثرتر خواهد شد.
این دستگاه شامل ۳ نوع متفاوت از امواج لیزر موهای زائد می باشد که هر کدام عمق خاصی از بافت های زیرین پوست را نشانه می گیرند و در ترکیب با یکدیگر، فولیکول موهای زائد را نشانه گیری می کنند. این دستگاه برای انواع مختلفی از موهای زائد بیماران قابل استفاده است.

 • تکنولوژی الکس

  تکنولوژی الکس با امواجی به طول 755 نانومتر، بسیار قدرتمند عمل می کند و استفاده از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم را برای موهایی با جنس و رنگ متفاوت، به ویژه برای موهای روشن و کم پشت میسر کرده است.
 • تکنولوژی دایود

  تکنولوژی دایود با امواجی به طول 810 نانومتر به عمق فولیکول های مو نفوذ می کند. امواج دایود، قدرت زیادی دارند و با سرعت زیادی وارد پوست می شوند.
 • تکنولوژی یاگ (YAG)

  تکنولوژی یاگ با طول موج 1064 نانومتر، عمیقا در فولیکول های مو نفوذ می کند و برای افرادی که پوست تیره ای دارند نیز بسیار مناسب است.

فواید لیزر موهای زائد در تبریز
با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

 • بدون درد
 • عملکردی عالی برای انواع پوست و رنگ های مختلف مو
 • بدن نیاز به دوره استراحت
 • جلسات سریع و آسان لیزر
 • موثر برای بخش های مختلف بدن
 • جلسات درمانی بسیار سریع انجام می شود ، حتی برای مناطق بزرگی مانند پاها یا پشت.​

آمادگی برای لیزر موهای زائد در تبریز
با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

 • باز یه روز قبل یا صبح روزی که می خواهید لیزر موهای زائد در تبریز انجام دهید، لطفا موهایتان را شیو کنید (از تیغ یا ژیلت استفاده کنید)
 • دو روز قبل و بعد از لیزر موهای زائد در تبریز با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم، حمام آفتاب نگیرید و در معرض نور خورشید هم نباشید.
 • از کندن موها با موچین و استفاده از وکس و لایه بردار تا ۶ هفته قبل از لیزر خودداری کنید.
 • از کرم های موبر تا ۱ هفته قبل از لیزر استفاده نکنید.
 • از کرم های برنزه هم تا ۲ هفته قبل از لیزر استفاده نکنید.

نتایج لیزر موهای زائد در تبریز با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

بعد از لیزر، موهای زائد با سرعت های متفاوتی در روی پوست رشد می کنند ولی حداقل تا ۳ هفته بعد از لیزر، خبری از موهای زائد نیست. بعد از ۵ الی ۱۹ روز، ریزش موهای زائد اتفاق می افتد. در طول جلسات لیزر، موهای زائد به تدریج ضعیف می شوند و می ریزند، سرعت رشد موهای زائد هم آهسته تر از قبل می شود. همچنین در هر بار انجام لیزر موهای زائد در تبریز، موهای بدن کمتر و کمتر و ضعیف تر از قبل می شوند.
شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد در تبریز دکتر عبادی با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیزر موهای زائد خود مشورت نمایید.
جهت مشاوره با شماره ۰۹۰۵۷۰۵۴۴۰۰ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم رزروآنلاین وب سایت جهت رزرو وقت لیزر موی خود اقدام کنید.

سوالات متداول پیرامون لیزر مو های زائد در تبریز

1آیا درمان توسط دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم واقعا بدون درد است؟
دستگاه لیزر Soprano Ice Platinum از تکنولوژی لیزر Alma SHR نیز استفاده می‌کند. این روش، به صورت کلینیکی به خاطر درد بسیار کم مورد تایید قرار گرفته است. روش منحصر به فرد، رساندن نور و انرژی به سطح پوست باعث می‌شود تا فولیکول مو آسیب ببیند در حالی که بافت‌های اطراف تحت تاثیر قرار نگرفته و دردی نیز به وجود نخواهد آمد. در زمان درمان از تکنولوژی ICE برای خنک کردن سطح پوست استفاده می‌شود تا بیمار بعد از درمان شاهد سوختگی یا حس درد نباشد.
2آیا استفاده از دستگاه لیزر Soprano Ice Platinum روش مطمئنی است؟
بله، استفاده از این درمان کاملا مطمئن است. استفاده از این لیزر توسط مطالعات پزشکی انجام شده، مورد تایید قرار گرفته است. با استفاده از روش SHR، فولیکول مو صرفا توسط یک پالس لیزر تخریب نخواهد شد. تک پالس می‌تواند باعث آسیب رسیدن به پوست شود اما در این لیزر از پالس‌های کوتاه با تعداد بیشتر استفاده می‌کند. این پالس‌ها به تدریج حرارت را به پوست منتقل می‌کند که باعث می شود رشد موهای زائد با تاخیر مواجه شوند در حالی که ریسک عوارض جانبی مثل سوختگی تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.
3آیا استفاده از این لیزر برای پوست‌های تیره مناسب است؟
بله. در تحقیقات پزشکی انجام شده ثابت شده که لیزر Soprano Ice Platinum برای درمان موهای زائد افرادی که دارای پوست تیره رنگ هستند بسیار مناسب است. استفاده از پالس‌های زیاد برای درمان باعث می‌شود که پوست‌های تیره رنگ در هنگام درمان با مشکل مواجه نشده و در نهایت نتیجه خوبی را مشاهده کنید.
4استفاده از این دستگاه لیزر در فصل تابستان مناسب است؟
بله، لیزر Soprano Ice و روش SHR ملانین را با شیوه مخصوص بهود تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین خاطر استفاده از آن در هر فصلی از سال، بدون هیچ محدودیتی امکان پذیر است. امکان استفاده از این لیزر حتی برای پوست های برنزه شده نیز وجود دارد.
5هر جلسه درمان با دستگاه لیزر Soprano Ice Platinum چه قدر طول می‌کشد؟
در حالی که درمان با این لیزر یکی از سریع ‌ترین روش هاست اما طول هر جلسه درمانی بسته به سطح مقطع پوستی دارد که قرار است تحت درمان قرار گیرد. البته نوع پوست و مو و همچنین رنگ آنها روی درمان تاثیر گذارند. زمان درمان می‌تواند چیزی بین چند ثانیه تا هشت دقیقه طول بکشد.
6برای رسیدن به بهترین نتیجه به چند جلسه درمانی نیازی خواهد بود؟
بسته به نوع پوست و مو، نتایج مد نظر برای کاهش رشد موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم Soprano ICE Platinum به چیزی در حدود شش تا هشت جلسه درمانی نیاز دارد. ناحیه مورد نظر هم بی تاثیر در تعداد جلسات لازم برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه نیست. همچنین جلسات اول با فاصله ای حدود 4 هفته انجام می شود و با افزایش تعداد جلسات معمولا پزشک از شما می خواهد تا با فاصله ی بیشتری برای انجام لیزر مراجعه کنید.