فیلر

با افزایش سن، روند شکستگی پوست سرعت پیدا می کند. این روند به راحتی می تواند سلامت روحی افراد را به خطر بیندازد. فیلر تکنیکی ساده و علمی است که برای حجم دادن به چروک های پوست، ترمیم جای جوش ها، برجسته کردن لب ها و گونه ها و همچنین لیفتینگ پوست استفاده می شود.

جهت رزرو آنلاین اقدام فرمایید

بارگذاری...

انواع فیلر

فیلرها انواع مختلفی دارند که از مواد طبیعی، شیمیایی، ژل ها و حتی چربی بدن بیمار استخراج می شوند و هر کدام نسبت به درمان و محل تزریق به قسمت های مختلف بدن، فواید و عوارض مخصوص خود را دارند.

فیلر در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟

خطوط پیشانی، خطوط خنده، چین و چروک اطراف چشم و لب ها و به طور کلی هرگونه فرورفتگی بر روی پوست را به روش فیلر می توان درمان کرد تا به جوانسازی پوستمان کمک کند. همچنین با استفاده از فیلر می توان جای زخم ها و جوشهای عمیق را بهبود بخشید.
این روش علاوه بر داشتن خواص درمانی در تغییرات پوستی، کاربردهای دیگری نیز دارد. از این روش در حجم دهی به لب ها و گونه ها و همچنین تغییر شکل صورت و زاویه دار کردن فک نیز استفاده می شود. هرچند، باید به این موضوع توجه کرد که تخصص پزشک در روند حجم دار کردن صورت بسیار مهم است.
فیلر ها موادی هستند که به بازگشت پوست به شرایط اولیه کمک می کنند.این مواد به قسمت هایی از پوست که نیاز به کشیده شدن یا حجم دار شدن دارند، تزریق می شوند. فیلر ها معمولا به صورت مستقیم به فضای خالی پوست تزریق می شوند و آن فضای خالی را پر می کنند.