عملکرد لیزر مو های زائد

لیزر مو در تبریز
۷ باور غلط در مورد لیزر موهای زائد
مهر ۱, ۱۳۹۹
علل پر مویی در زنان
علت پر مویی در زنان چیست؟
مهر ۱, ۱۳۹۹
نمایش همه

عملکرد لیزر مو های زائد

عملکرد لیزر مو های زائد

این روزها از بین بردن مو های زائد دغدغه‌ی بسیاری از افراد می‌باشد. لیزر یک نوع اشعه نوری شدید است که برای از بین بردن موها‌ی زائد استفاده می‌شود. گاهی افراد دارای وقت کافی برای انجام دادن کارهایی مانند اپیلاسیون یا سایر روش های از بین بردن مو را ندارند، از این رو لیزر بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد می باشد. دقت این روش بسیار زیاد است و با از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن، به پوست آسیبی وارد نمی شود. همچنین سرعت این روش نسبت به سایر روش های از بین برنده‌ی موهای زائد بسیار زیاد است.

عملکرد لیزر مو های زائد چگونه است؟

عملکرد لیزر موهای زائد به این صورت است که لیزر، بر روی ملانین های موجود در ریشه‌ی مو متمرکز می شود و روی آن ناحیه تاثیر می‌گذارد و در نهایت موجب نابود شدن و از بین رفتن ریشه‌ی مو می شود. افرادی که پوست روشن و موی ضخیمی دارند مناسب ترین افراد برای این روش از بین بردن موهای زائد هستند.

عملکرد لیزر موهای زائد طی جلسات متعدد انجام می شود. تعداد این جلسات بستگی به نوع، رنگ پوست و ضخامت مو، وضعیت هورمونی، مصرف دارو و … افراد مختلف دارد اما بطور میانگین ۸ تا ۱۰ جلسه طول می کشد.

لیزر مو های زائد یکی از بهترین جایگزین سریع آسان و موثر برای اصلاح و اپیلاسیون است. در مرکز لیزر دکتر عبادی از دستگاه های معتبر برای لیزر موهای زائد صورت، زیر بغل، پاها، سینه و منطقه‌ی بیکینی حذف می کنیم. اگر از روش های دردناک خسته شده ایدف این روش بهترین روش برای حذف موهای زائد است. همچنین این روش نتیجه‌ی طولانی مدتی برای شما به ارمغان می آورد.

اخیرا این روش مورد علاقه‌ی آقایان نیز قرار گرفته است.

افراد باید به این موضوع توجه داشته باشند که برای انجام لیزر موهای زائد خود نباید مشکل هورمونی داشته باشند زیرا ممکن است دوباره موهای زائد بازگشت داشته باشند.

ممنوعیت استفاده از لیزر موهای زائد

  • بانوان باردار
  • افراد زیر ۱۷ سال
  • افرادی که به بیماری های تیروئید یا سرطان لوزه مشکوک هستند
  • افرادی که بیماری های پوستی دارند( حتی اگر مادرزادی باشد)

لازم به ذکر است که در لیزر موهای زائد هیچ گونه آسیبی به سطح پوست وارد نمی شود.

کلینیک پوست و مو دکتر عبادی با ارائه بهترین خدمات توسط مجربترین اپراتورها جهت انجام لیزر موهای زائد در تبریز در خدمت شماست. برای رزرو همین حالا اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *